W ramach tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozwoliłam sobie wystawić trzy aukcje. Pierwsza z nich została zakończona kwotą 2 150 (spotkanie), druga obejmująca webinar z zakresu przygotowania do pierwszej rozprawy w sprawie cywilnej zgromadziła sumę 2 160 zł. Za wszystkie wpłaty bardzo dziękuję.

Kandydując na funkcję Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej w dobie dystansu społecznego nie mam możliwości prezentowania się społeczności adwokackiej inaczej jak tylko w internecie. Nie powinno to jednak ograniczać Koleżanek i Kolegów w poruszaniu z moim udziałem ważnych dla środowiska zagadnień.

Aby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, tj. umożliwić Państwu i sobie otwarty dialog, ale równocześnie – zmienić na lepsze nie tyko nasz adwokacki świat postanowiłam zorganizować wirtualne spotkanie, podczas którego będę odpowiadała na zadane mi pytania.

Dostęp do webinaru, który odbędzie się 14 lutego 2021 o godz. 19 uzyskają wszystkie osoby, które zdecydują się na dołożenie cegiełki w ramach 29. Finału WOŚP:

licytacja.

Oprócz zadawania pytań podczas webinaru można także nadesłać je wcześniej na mój adres mailowy joanna.parafianowicz@adwokatura.pl